Mobil +420 606 618 094

Facebook Tweet Rss

BMI kalkulačka

Zdravé Hubnutí - M.R.

BMI kalkulačka-index tělesné hmotnosti

Zde si můžete ověřit, jak jste na tom se svou váhou prostřednictvím standartu BMI (Body Mass Index - index tělesné hmotnosti). Stačí zadat výšku a hmotnost, zbytek udělá program za Vás.
 

Vložte potřebné údaje

Výška [cm]
Váha [kg]

Výsledek

BMI (Body Mass Index)
img

Výsledky výpočtu z BMI kalkulačky

Pásmo nadváhy, kde je mírně zvýšené riziko vzniku onemocnění souvisejících s větším množstvím tukové tkáně. Nejčastějším problémem u Vás není to, že byste nevěděli, co máte dělat. Ale to, že to neděláte. Každopádně se zamyslete nad svojí životosprávou. Velice často tyto hodnoty BMI bývají spojeny s tzv. metabolickým syndromem. Pokud máte vyšší krevní tlak, měli byste co nejdříve navštívit Vašeho praktického lékaře a nechat si vyšetřit hladinu lipidů a cukrů v krvi.

Obezita prvního stupně. Zmnožení tukové tkáně ve Vašem případě již překročilo fyziologickou mez a je jen otázkou času, kdy a v jakém rozsahu se objeví zdravotní komplikace. Máte středně zvýšené riziko pro řadu civilizačních onemocnění, kterými jsou vysoký krevní tlak, cukrovka, onemocnění žlučníku, bolesti kloubů a páteře, onemocnění srdce a cév. Máte nejvyšší čas se zamyslet nad vlastní životosprávou!

Další výsledky se dozvíte po vyplnění formuláře pro výpočet BMI indexu umístěného výše. Věříme, že tato BMI kalkulačka Vám pomůže udělat si reálnou představu o vaší tělesné hmotnosti.

 


Copyright © 2000-2010. Všechna práva vyhrazena.
Poslední aktualizace: 23. 08. 2013, 17:57:41 +0200 -
Design © 2011 Jaroslav Vimr·