Mobil +420 606 618 094

Facebook Tweet Rss

 Omega 3

alt

Etiam consectetur auctor purus, eget

Všichni si uvědomujeme, že naše životy ovlivňuje prostředí, ve kterém žijeme. Víme , že nevědomky vdechujeme, pijeme i jíme velké množství škodlivých látek, které jsou ve vodě a v potravinách a kterým bychom se rádi ubránili nebo se jim vyhnuli.
 

   Naše budoucí zdraví jsme proto schopni ovlivňovat právě tím, co jíme a pijeme. Rozhodující je také umět svůj organismus "očišťovat" a dodávat mu to, co v naší stravě chybí.
Posledních padesát let se naše strava stává bohužel nevyváženou, nedokonalou a chudou na tzv. mikroživiny, zato však energeticky více než bohatou. Většina dostupných studií i v našich zemích prokazuje špatný stav výživy obyvatel. Tyto studie opakovaně upozorňují na nadměrný přívod tuků, cholesterolu, glycidů a cukrů.
   Další studie prokazují, že ve výživě lidí existuje nedostatek některých stopových prvků a vitaminů. Takže tato situace pak vede ke stavu, kdy je populace s nadváhou vlastně podvyživena.

img

Komplexní program hubnutí

Program je určen pro ty z vás, kteří:chcete zdravě a bezpečně upravit váhu s podporou odborníka

čtěte dál

img

Úpravu jídelníčku na míru

Co to je a komu je určen – redukční, zdravý, vyvážený nebo dietní jídelníček?Dietní jídelníček po internetu je sestavován nutričním poradcem na základě podrobného dotazníku.

čtěte dál

Shrneme-li tyto poznatky, pak víme, že:

   Z jídelníčku jsme vypustili celou řadu zdraví prospěšných potravin, které běžně konzumovali naši předkové. Neustálým zjemňováním, zchutňováním a prodlužováním trvanlivosti potravin se ztrácí řada životně důležitých látek a naopak se do potravin dostávají látky, které nám příliš neprospívají (umělá barviva, konzervační látky, příchutě - tzv. látky E xxx, rezidua herbicidů, pesticidů, hnojiv, antibiotik apod.).

img

Pokud ve výživě dlouhodobě chybí třeba jen jedna důležitá živina, výrazně se tím snižuje výkonnost organismu a jeho odolnost proti nemocem. Není náhoda, že nejzávažnější choroby se nazývají civilizační.

 


… jíme pro to, abychom žili, nežijeme proto, abychom jedli ...

 

Copyright © 2000-2010. Všechna práva vyhrazena.
Poslední aktualizace: 23. 08. 2013, 18:24:23 +0200 -
Design © 2011 Jaroslav Vimr·